strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Gdańsk • Reportaż Podróżniczy

Warsztaty Fotograficzne • 20190818 • 1600 - 1800+/- • Gdańsk

Reportaż podróżniczy jest relacją podróży. Jak każda podróż, każdy reportaż będzie inny, jednocześnie podczas jednej podróży można wykonać szereg zdjęć tworzący różne reportaże. Czym się różni reportaż od zwykłych zdjęć? Jak rozbić zdjęcia by były reportażem? Jak zrobić dobry reportaż i czym się różni od tego drugiego? Na te i wiele innych pytań uzyskasz rozwiązania podczas warsztatów, które będą symulacją reportażu podróżniczego.

Symulacja reportażu fotograficznego daje realne warunki fotografowania podczas których można nauczyć się znacznie więcej w krótszym czasie. Reportaż jako gatunek fotograficzny jest jednym z najtrudniejszych rodzajów fotografii, dlatego opanowanie tej sztuki wymaga większych nakładów myślenia i działania.

Podczas warsztatów nauczysz się fotografii reportażu z praktycznymi elementami, takimi jak budowanie historii, planowanie, realizacja reportażu.

[] Materiał Edukacyjny • Uczestnikom zostaną przekazane materiał edukacyjny: Reportaż Fotograficzny • Planowanie i Fotografowanie

[] 20190915 Reportaż Podróżniczy • Kościerzyna • Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) podczas, których zrobimy symulowaną podróż i reportaż w trakcie tej podróży. Przygodę z reportażem zaczynamy od podstaw. Poziom zaawansowania będzie dopasowany do poziomu uczestników zajęć. Więcej informacji i zapisy: warsztaty.studiopcf.com/20190915_Koscierzyna.html.

[] 20190930 Teoria Reportażu Podróżniczego • Dla chętnych darmowe zajęcia teoretyczne 30 września 2019 w Sopotece 18:00 - 19:50. Informacje i zapisy: warsztaty.studiopcf.com/20190930_Sopoteka.html.

[] 20190930 Skład Graficzny Reportażu • Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) obróbki cyfrowej poświęconej składu graficznemu reportażu. Skład można wykonać w Adobe Photoshop, lub Lightroom. Podczas warsztatów: zajmiemy się ujednoliceniem zdjęć tak by pasowały do siebie, następnie składem graficznym z elementami typografii. Warsztaty obędą 30 września 2019. Zajęcia trwają od godziny 20:00 do 22:00 w Sopocie. Więcej informacji i zapisy znajdują się na stronie: warsztaty.studiopcf.com/20190930_PSD.html.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com oraz Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka reportażu podróżniczego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny. Dla osób fotografujących na czarno-biało filtry fotograficzne do fotografii czarno-białej i/lub CPL.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 28 września 2019. Spotykamy się w Gdańsku w hali dworca autobusowego (PKS Gdańsk) o godzinie 16:00.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190928 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#Gdańsk #FotografiaDokumentalna #ReportażFotograficzny ReportażPodróżniczy #FotografiaPrzemysłowa #FotografiaPodróżnicza #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PolskaBlogFotograficzny
line