Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Kompozycja Obrazu ☉ Warsztaty Fotograficzne
Warsztaty Fotograficzne • 20240530 • 1700 – 1900+/- • Gdynia


Kompozycja obrazu tworzy zdjęcie, w sposób w jaki ujmiesz postrzegany świat w kadrze będzie zależny od wielu czynników. Od podstaw jak prezentacja tematu po bardziej zaawansowane jak opowiadanie historii za pomocą zdjęcia. Te i inne techniki kompozycji obrazu poruszymy na warsztatach. Rozpoczniemy od limitów a skończymy na kreatywnych ujęciach.

Kompozycja obrazu jest niekończącą się nauką w fotografii, warto rozpocząć od solidnych podstaw a następnie rozwijać tę sztukę w oparciu o swoje wizje i cele fotograficzne.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Dla fanów analogowej fotografii. Zapraszam serdecznie.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka kompozycji obrazu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdynia Orłowo.

Czas: 30 maja 2024 • 1700 – 1900+/-

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20240530 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #MagicznePodróże #SopotPhotographyClub #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography