Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Panning ☉ Artystyczna Fotografia Uliczna
Warsztaty Fotograficzne • 20240522 • 1900 – 2100+/- • Gdańsk


Fotografia uliczna zyskuje na popularności. Robienie zdjęć wiąże się z wieloma elementami, które dają ciekawy efekt końcowy, jednym z nich jest pokazanie ruchu za pomocą rozmycia. Podczas zajęć będziemy fotografować tak by rozmywać obiekty względem tła i otoczenia (ang. panning).

Podczas zajęć zastosujemy szereg technik, zróżnicowanie czasów ekspozycji i praktycznie zastosujemy wszystko co jest potrzebne by móc nauczyć się samodzielnie tworzyć zdjęcia uliczne w technice „panningu”.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Dla fanów analogowej fotografii polecam filmy o niskim ISO. Zapraszam serdecznie.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Fotografia uliczna. Techniki rozmycia obrazu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych filtry.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 22 maja 2024 • 1900 – 2100+/-

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20240522 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #MagicznePodróże #SopotPhotographyClub #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography