Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Światło ☉ Fotografia Architektury
Warsztaty Fotograficzne • 20240508 • 1900 – 2100+/- • Gdynia


Fotografia architektury kryje w sobie wielki potencjał. W seriach fotograficznych zdekonstruujemy to co jest mniej widoczne na pierwszy rzut oka. Rozpoczniemy od światła, a właściwie jak wymusić światło wtedy kiedy chcemy i aby było takie jak chcemy. Niemożliwe… a jednak. Zapraszam na warsztaty podczas, których skupimy się na pracy ze światłem. Wyjątkowo będzie monotematycznie, ale za to większa okazja do sprawdzenia techniki w praktyce na różnych scenariuszach. To znaczy że omówimy konkretną technikę a potem będziemy ją stosować na obiektach o różnej bryle, oświetleniu i fakturze.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Dla fanów analogowej fotografii obowiązkowe filtry i filmy o niskim ISO (filmy ‘pro’ do forsownego wywołania dadzą lepsze efekty). Zapraszam serdecznie.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Światło w fotografii architektury.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 8 maja 2024 • 1900 – 2100+/-

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20240508 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #MagicznePodróże #SopotPhotographyClub #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography