Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Photoshop dla Fotografów
Post Produkcja Cyfrowa • 20240425 • 1900 – 2100+/- • Sopot


Post produkcja cyfrowa podczas której zajmiemy się cyfrową obróbką zdjęć pod kątem manipulacji kolorem, wyostrzanie obrazu i jego zmiękczanie, imitacja efektów fotograficznych jak filtry fotograficzne, oraz korekty geometryczne. Solidny zestaw umiejętności przydatnych w obróbce zdjęć.

Zajęcia przeznaczone dla zarówno początkujących jak i zaawansowanych fotografów. Zapraszam serdecznie.• Każdy pracuje nad własnymi zdjęciami wersja RAW i JPG.

• Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy uczyć się artystycznej obróbki cyfrowej.

• Pracujemy na programie Adobe (lub innym programie) na własnych fotografiach o dowolnej tematyce. Na zajęcia można przygotować zestaw własnych pytań i to czego chcesz się nauczyć.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się w małej grupie, gdzie można poświęcić czas każdemu z osobna. Praca na własnych zdjęciach.Cel: Photoshop dla fotografów. Praca z kolorem, ostrością obrazu i geometrią.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny. Zainstalowane oprogramowanie do obróbki cyfrowej zdjęć (pref. Photoshop/Lightroom). Dla chętnych program NIK Collection.

Gdzie: Sopot.

Czas: 25 kwietnia 2024 • 1900 – 2100+/-

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20240425 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia