Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Gdynia ☉ Bałtyckie Krajobrazy
Warsztaty Fotograficzne • 20240417 • 1900 – 2100+/- • Gdynia


Morskie krajobrazy. Polowanie na ciekawy kadr morski podsypany piaskiem, poruszony wiatrem z rozmytą wodą, te i inne kadry będą celem zajęć gdzie będziemy pracować z dynamiką wody, oraz różnymi rodzajami ekspozycji. Na koniec zajmiemy się kolorem. Zajęcia odbywają się w trakcie zachodu słońca.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Dla fanów analogowej fotografii przydatne będą filtry i filmy o niskim ISO. Zapraszam serdecznie.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Fotografia morska. (Seascape Photography)

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych filtry.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 17 kwietnia 2024 • 1900 – 2100+/-

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20240417 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #MagicznePodróże #SopotPhotographyClub #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography