Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Gdańsk • Miasto Nocą
Warsztaty Fotograficzne • 20240221 • 1900 – 2100+/- • Gdańsk


Nocne zdjęcia mają swój urok, a jakie kadry w nocnej aurze można znaleźć w Gdańsku? Bruk na ulicach? Zabytkowe kamienice z dodatkiem finezji? Ludzie w bramach? Te i zastaw dodatkowych edukacyjnych atrakcji będzie na warsztatach fotograficznych na które zapraszam już teraz.

Program warsztatów. Nauka fotografii nocnej od podstaw ze szczególnym akcentem na rozumienie ekspozycji, oraz wyzwań z nią związanych w nocnych warunkach oświetleniowych. Popracujemy z rozmyciem, długą ekspozycją i ekspozycją zaciemnionych miejsc. Poza tym uzupełnieniem będą nocne kolory.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Zapraszam serdecznie.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii nocnej z akcentem na ekspozycję.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 21 lutego 2024 • 1900 – 2100+/-

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20240221 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #MagicznePodróże #SopotPhotographyClub #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography