Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Zapisy do Sopockiego Klubu Fotograficznego
Spotkanie Informacyjne • 20240126 • 1800 – 1900+/- • Sopot


Spotkanie informacyjne dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do SKF odbędzie się

26 stycznia 2024 o godzinie 18:00 w Sopocie. (Jedyna okazja w 2024 roku)

Zgłoszenie przybycia emailem na adres: info@skf.edu.pl o tytule SKF 2024, w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informacje dotyczące spotkania.

Podczas spotkania można zadawać pytania i zorientować się czy SKF to miejsce dla Ciebie? Dowiesz się także czym się zajmujemy oraz jakie stwarzamy możliwości fotograficznego rozwoju i działania. Podczas spotkania możliwe są zapisy, oraz można uzyskać odpowiedzi na różna pytania związane z klubem i jego działalnością. Zapraszamy serdecznie.

Zapisy do Sopockiego Klubu Fotograficznego trwają w okresie od 1 – 31 stycznia 2024.

Roczny koszt członkostwa wynosi 100 zł za rok kalendarzowy 2024.

Alternatywne Zapisy Online. Z racji na nowe czasy - wprowadzamy możliwość zapisania się online z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Osoby pracujące z klubem wirtualnie będą miały dostęp do zasobów online, oraz będą mogły brać udział we wszystkich stacjonarnych i wirtualnych działaniach.

Zapisy via email. Należy wysłać zgłoszenie mailowe na adres info@skf.edu.pl o tytule SKF 2024 z informacją:

• Dlaczego chcesz przystąpić do Sopockiego Klubu Fotograficznego, oraz jakie są Twoje oczekiwania? • Należy podać telefoniczny numer kontaktowy. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informacje zwrotną dotyczącą działania klubu i Twojego w nim udziału. • Spotkanie informacyjne obowiązkowe. Udzielenie członkostwa odbywa się na spotkaniu. (Nie dotyczy zapisów online)

Dlaczego zapisać się do SKF?

• Zapoznaj się z naszą działalnością na stronie: https://skf.edu.pl • Zrealizowane projekty i wyjazdy fotograficzne: https://skf.edu.pl/projekty_fotograficzne.html • Biblioteka z własnymi materiałami edukacyjnymi: https://skf.edu.pl/biblioteka.html

Oto kilka powodów, dlaczego warto się do nas przyłączyć:

• Możliwość udziału w projektach fotograficznych.

Czym są projekty? Są to produkcje fotograficzne o wybranej tematyce realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny. Po opracowaniu projektu jest on publikowany w różnych formach (wystawa, książka, wirtualna prezentacja, etc... ). Celem projektów jest tworzenie dorobku fotograficznego ich autorów. Wychodzimy z założenia, że wspólne działania niosą ze sobą możliwości jakich nie ma pojedynczy fotograf. Łączymy swoje pasje i wspólnie działamy tworząc. Przykłady projektów fotograficznych znajdują się na naszej stronie internetowej: skf.edu.pl

• Wewnętrzne darmowe kursy fotograficzne - znacznie tańsze i niektóre kursy są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu.

• Tańsze warsztaty fotograficzne - członkowie klubu płacą mniej za udział w warsztatach fotograficznych. Niektóre warsztaty są tylko dostępne dla członków klubu i informacje o nich nie są dostępne poza klubem.

• Możliwość udziału w wyjazdach i/lub wyprawach fotograficznych - wyjazdy fotograficzne są formą plenerów fotograficznych o zróżnicowanej tematyce. Niekiedy polegają na poszukiwaniu ciekawych miejsc fotograficznych, niekiedy na eksploracji miejsc mniej dostępnych (UrbEx), a niekiedy mają charakter edukacyjny. Wyprawy fotograficzne są trudniejsze pod kątem wymogów ogólnej kondycji psychofizycznej.

• Możliwość brania udziału i tworzenia wystaw fotograficznych - wystawy fotograficzne realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu i osoby zaproszone do udziału przez organizatorów wystawy. Wystawy są najdostojniejszą formą publikacji fotografii jaka istnieje i ważnym elementem dorobku fotograficznego jej uczestników. Udział w wystawie to nie to samo co publikacja zdjęć w mediach socjalnych.

• Dostęp do materiałów edukacyjnych – są to poradniki fotograficzne o różnej tematyce. Dotyczą teorii fotografii, ogólnych porad związanych z wybraną niszą fotograficzną. Przewodniki dotyczące obróbki cyfrowej z wykonaniem krok po kroku różnych technik, oraz dodatki cyfrowe (presets), ułatwiające kreatywną produkcję fotograficzną.

• i najważniejszy punkt [...] Doborowe towarzystwo ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, spędzanie wspólnego czasu podczas realizacji projektów, na spotkaniach klubu, czy też integracyjnych. Praca w grupie z fajnymi ludźmi jest bezcennym elementem uczestniczenia w życiu klubu i wartością ponad możliwość jej oceny. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego – jedyna taka okazja w 2024 roku.


[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Cel: Spotkanie informacyjne. Zapisy na 2024 rok. (Jedyne w tym roku)

Wymagania: Obecność. Otwarty umysł.

Gdzie: Sopot.

Czas: 26 lutego 2024. Godzina 18:00 – 19:00.

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: emailem na adres: info@skf.edu.pl o tytule SKF 2024, w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informacje dotyczące spotkania. Przy zgłoszeniu prośba o podanie numeru kontaktowego.

Status: wolne miejsca#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography