Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Kompozycja Obrazu • Warsztaty Fotograficzne
Warsztaty Fotograficzne • 20220724 • 1700 - 1900+/- • Gdynia


Fotografia wraz z postępem technologii stała się dość łatwym zajęciem dla każdego kto ma chęć fotografować. Ostatni element niezmieniony przez automatyzację to kompozycja obrazu i artystyczna być intelektualna interpretacja obrazu wynika z naszej percepcji.

Kompozycja obrazu jest dość skomplikowaną sztuką bo nie istnieją gotowe rozwiązania i w każdej sytuacji trzeba na świeżo ją interpretować – by doskonalić umiejętności kompozycji obrazu zapraszam na warsztaty fotograficzne.

Podczas zajęć zajmiemy się 7 elementami kompozycji, wraz z powiązaniem jej z innymi elementami obrazu niebędącymi kompozycją ale mający na nią znaczny wpływ. Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność kompozycji. Zaczniemy od podstaw, a skończymy na zaawansowanych elementach tworzenia obrazu.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka kompozycji fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 24 lipca 2022 • 17:00 - 19:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220724 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdynia #FotografiaArchitektury #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography