Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Kociewie • Wyjazd Fotograficzny
Wyjazd Fotograficzny • 20220723 • 0700 - 1700+/- • Kociewie


Wyjazd fotograficzny na Kociewie. Lato to piękna pora by odwiedzić każdy region Polski, ale Kociewie w letnim słońcu wygląda wyjątkowo ponętnie. Zapraszam na safari fotograficzne przez łąki i pola, z przerwą na małe co nieco w miasteczku.

Podczas zajęć zajmiemy się fotografią krajobrazową z elementami dokumentalnymi dla regionu etnograficznego Kociewie.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Wyjazd fotograficzny.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Kociewie.

Czas: 23 lipca 2022 • w godzinach 07:00 - 17:00 (planowany czas może ulec zmianie)

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220723 Kociewie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Kociewie #FotografiaMiejska #CityscapePhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography