Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Fotografia Artystyczna • Obróbka Cyfrowa
Obróbka Cyfrowa • 20220721 • 1900 - 2100+/- • Sopot


Fotografia artystyczna niekiedy jest procesem i w trakcie samego fotografowania powstaje tylko półprodukt, który wymaga obróbki cyfrowej – z innej strony fotografia w sama w sobie jest bliska perfekcji i potrzeby jest tylko mały retusz by zdjęcie zrobione jako RAW zamienić w finalne zdjęcie. Ten czy inny scenariusz wymaga użycia obróbki cyfrowej.

Podczas zajęć zajmiemy się robieniem zdjęć artystycznych z „niczego”, omówmy aspekty, które decydują, kiedy zdjęcie jest sztuka, a kiedy nią nie jest, oraz popracujemy z percepcją artystyczną jakże niezbędną w każdym rodzaju fotografii. Podczas obróbki cyfrowej dodatkowo dowiesz się jak przygotować zdjęcia do druku artystycznego.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.Cel: Nauka obróbki cyfrowej mającej zastosowanie w fotografii artystycznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny, zainstalowane oprogramowanie do obróbki cyfrowej.

Gdzie: Sopot.

Czas: 21 lipca 2022 • w godzinach 19:00 - 21:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220721 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography