Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Architektura Nowoczesna • Warsztaty Fotograficzne
Warsztaty Fotograficzne • 20220710 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk


Fotografia architektury nowoczesnej. Dawna i nowa architektura różni się w wielu aspektach podczas fotografowania zwracamy uwagę na zupełnie inne elementy. Warsztaty poświęcone poszukiwaniu architektonicznych form i fotografowanie ich w ciekawy sposób. Zajęcia szczególnie przydatne dla osób budujących portfolio fotograficzne z fotografii architektury.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność w fotografii architektury. Możliwość budowy portfolio fotograficznego podczas zajęć.


[] Obróbka Cyfrowa • Warsztaty obróbki cyfrowej odbędą się we środę 13 lipca 2022. Informacje nt. warsztatów znajdują się na stronie: warsztaty.studiopcf.com

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii architektury nowoczesnej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Zalecany statyw oraz filtr polaryzacyjny.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 10 lipca 2022 • 19:00 – 21:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220710 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdańsk #FotografiaArchitektury #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography