Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Tczew • Wyjazd Fotograficzny
Warsztaty Fotograficzne • 20220619 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk


Wyjazd fotograficzny do Tczewa. W programie zwiedzanie Tczewa i fotografia różnego typu od miejskich krajobrazów, przez fotografię uliczną z elementami reportażu, aż po doskonalenie technik fotograficznych HDR i panorama. Zapraszam serdecznie na odrobinę przygody z aparatem i zwiedzanie kociewskiego miasta pełnego ciekawych zaułków.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii krajoznawczej. Badanie kultury etnograficznej Kociewia.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Tczew.

Czas: 9 lipca 2022 • w godzinach 07:00 – 17:00 (planowany czas może ulec zmianie)

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220709 Tczew. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Tczew #Kociewie #FotografiaMiejska #CityscapePhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography