Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Fotografia Ruchu • Technika Fotograficzna
Warsztaty Fotograficzne • 20220706 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk


Fotografia ruchu na przykładzie miejskich krajobrazów w różnych scenariuszach. Warsztaty poświęcone kombinacji architektury z ruchem co powoduje, że zdjęcie jest znacznie ciekawsze. Celem zajęć jest praktyczne zrozumienie jak wykorzystać ruch na fotografiach, oraz jak z niego korzystać by wzmacniał daną fotografię, a nie był tzw. przerostem formy nad treścią.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność w fotografii ruchu na tle architektury.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografia ruchu na tle architektury. Doskonalenie umiejętności ekspozycji fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Wymagany statyw. Zalecane szare filtry fotograficzne (filtry na niektóre średnice będą dostępne na miejscu).

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 6 lipca 2022 • 19:00 – 21:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220706 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdańsk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography