Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Gdańsk • Fotografia Pocztówkowa
Warsztaty Fotograficzne • 20220615 • 2000 - 2130+/- • Gdańsk


Fotografia pocztówkowa na przykładzie Starego i Głównego Miasta w Gdańsku. Podczas zajęć zajmiemy się wyszukiwaniem pocztówkowych krajobrazów i tworzeniem produkcji fotograficznej która jest użyteczna do tworzenia pocztówek i sprzedaży do banków zdjęć.

Kolejnym elementem zajęć będzie radzenie sobie z trudnościami podczas fotografowania takimi jak przechodnie, reklamy, nie estetyczne elementy występujące w scenerii miejskiej i inne pułapki fotograficzne.

W trakcie zajęć poza w/w zadaniami, zastosujemy szereg technik fotograficznych tj. fotografia panoramiczna, kompensacje ekspozycji (HDR) i użycie filtrów fotograficznych. Zalecany statyw i filtry fotograficzne (polaryzacyjny CPL i szare, oraz efektowe wg uznania.)

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność w fotografii miejskiej.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii miejskiej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Zalecany statyw i filtry CPL, ND.

Gdzie: Gdańsk.

Czas:15 czerwca 2022 • 2000 – 2130

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220615 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdańsk #FotografiaPocztówkowa #fotografiamiejska #cityscape #cityscapephotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography