Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Makro Fotografia • Warsztaty Fotograficzne
Warsztaty Fotograficzne • 20220515 • 1600 - 1800+/- • Gdańsk


Safari fotograficzne przez makro świat roślin i pomniejszych zwierzaczków w Lasach Oliwskich. Nauka makro fotografii na przykładzie tego co można odkryć w leśnej ściółce. Zapraszam na safari przez Lasy Oliwskie.

W trakcie zajęć popracujemy na kompozycją obrazu w makro fotografii, który nieco się różni od standardowej fotografii, oraz szczególną uwagę zwrócimy na oświetlenie obrazu i atmosferę jaką ono tworzy. Na następnym etapie dopasujemy oświetlenie do fotografowanej sceny by wydobyć pożądaną atmosferę.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność makro fotografii.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka makro fotografii. Dodatkowo praca z kadrem fotograficznym i zaawansowanymi technikami oświetlenia.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Minimum dwie latarki. Dla chętnych filtry ND i kolorowe (niektóre filtry będą dostępne na miejscu).

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 15 maja 2022 • 1600 – 1800

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220515 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdansk #LasyOliwskie #MakroFotografia #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography