Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Makro Fotografia • Photoshop dla Fotografów
Warsztaty Obróbki Cyfrowej • 20220511 • 1900 - 2100+/- • Sopot


Makro fotografia jest ciekawą niszą fotograficzną w której cała zabawa polega na poszukiwaniu mikro światów niedostępnych dla ludzkiego oka bez dodatkowych instrumentów. Makro fotografia jest jakby eksploracją równoległego świata, a poszukiwania w nim dają owoce dopiero kiedy zaczniemy fotografować.

W makro fotografii odrywa rolę sprzęt fotograficzny znacznie mocniej niż w innych niszach fotograficznych. Dodatkową rolę odgrywa obróbka cyfrowa, która może przyjść z pomocą w różnych scenariuszach. Podczas zajęć zajmiemy się wyostrzaniem obrazu i modyfikacją światła, przez modyfikację głębi ostrości, aż po kreatywne makro panoramy.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność obróbki cyfrowej stosowanej w makro fotografii.

Pracujemy na programie Adobe (lub innym programie Gimp, etc...) na własnych makrofotografiach. Na zajęcia można przygotować zestaw własnych pytań i to czego chcesz się nauczyć. Pomoc jest na indywidualnym poziomie. Zajęcia odbywają się w małych grupach.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.Cel: Nauka obróbki cyfrowej stosowanej w makro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny. Zainstalowane oprogramowanie Adobe Photoshop i/lub Lightroom dla chętnych; lub inne oprogramowanie wg upodobań. Dla osób tworzących artystyczną fotografią na bazie makro dodatkowo prośba o zainstalowanie NIK.

Gdzie: Sopot.

Czas: 11 maja 2022 • 1900 – 2100

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220511 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów Photoshop dla Fotografów.

Status: wolne miejsca#PhotoshopdlaFotografow #MakroFotografia #Macro #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography