Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Astro Fotografia • Eta Aquarids
Warsztaty Fotograficzne • 20220505 • 2200 - 0000+/- • Rumia


Astro fotografia na przykładzie deszczu meteorytów. Polowanie na spalające się w atmosferze fragmenty pomniejszych meteorytów. Polowania na większe nie planujemy. :)

Astrofotografia wraz z rozwojem technologii stała się bardziej dostępna niż kiedykolwiek, dzięki temu niezmienna fascynacja nocnym niebem przybrała nowy wymiar w którym możemy połączyć fotografię i to co widać w nocy. Zapraszam na zajęcia z astro fotografii. Warsztaty przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów. Nauka od podstaw, przez różne triki, aż po zaawansowane elementy.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się zależnie od pogody.Cel: Nauka astro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Wymagany statyw. Dla chętnych filtry fluorescencyjne.

Gdzie: Rumia.

Czas: 5 maja 2022 • 22:00 - 00:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220505 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Rumia #AstroFotografia #EtaAquarids #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography