Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Fotografia Architektury • Poszukiwanie Percepcji
Warsztaty Fotograficzne • 20220504 • 1900 - 2100+/- • Gdynia


Fotografia architektury w nieco odmiennej formie, gdzie zamiast szukać piękna w architektonicznych bryłach znajdziemy coś brzydkiego co posłuży jako studium przypadku w poszukiwaniu percepcji fotograficznej. Zajęcia podczas których będziemy tworzyć ciekawe i ładne zdjęcia architektury, która na pierwszy rzut oka nie jest ładna i nie zwraca uwagi fotografa jako ciekawy obiekt. Naszym zadaniem będzie zrobienie czegoś z niczego. Zapraszam na gimnastykę percepcji do regionalnej stolicy modernizmu.

W trakcie zajęć poza ćwiczeniem postrzegania, zastosujemy szereg technik fotograficznych. Wymagany statyw i zalecane są filtry fotograficzne. Polecane obiektywy szerokokątne.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność w fotografii architektury.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii architektury. Trening percepcji fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Wymagany statyw. Dla chętnych filtry ND i kolorowe (niektóre filtry będą dostępne na miejscu).

Gdzie: Gdynia.

Czas: 4 maja 2022 • 19:00 - 21:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220504 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdynia #FotografiaArchitektury #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography