Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Czarno-Biały Las • Fotografia Artystyczna
Warsztaty Fotograficzne • 20220424 • 1500 - 1700+/- • Rumia


Fotografia lasu nie kojarzy się z czarno-białym obrazem, choć w każdym lesie nie brakuje pięknych kadrów które idealnie wyglądają pozbawione koloru. Podczas warsztatów fotograficznych popracujemy z percepcją obrazu i poszukamy artystycznych kadrów stosując technikę czarno-białej fotografii.

W trakcie zajęć zastosujemy szereg zabiegów wzbogacających nasze ujęcia od kombinacji ekspozycji po filtry fotograficzne.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność tworzenia fotografii artystycznej, poszukując formy graficznej i treści pozbawionej koloru.


[] Materiał edukacyjny dotyczący rozważania na temat lasu w czarno-białej wersji. Opis technik i zestaw porad pomagających realizować ciekawe zdjęcia. Fotografia Artystyczna • Las

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii artystycznej i czarno-białej. Trening percepcji fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Wymagany statyw. Dla chętnych filtry ND i kolorowe (niektóre filtry będą dostępne na miejscu).

Gdzie: Rumia.

Czas: 24 kwietnia 2022 • 15:00 - 17:00

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220224 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Rumia #FotografiaArchitektury #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography