Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Spotkanie Informacyjne • Zapisy
Spotkanie Informacyjne • 20220329 • 1900 – 2000+/- • Sopot


Spotkanie informacyjne dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do SKF. Można zadać pytania i zorientować się czy SKF to miejsce dla Ciebie? Podczas spotkania możliwe są zapisy, oraz można uzyskać odpowiedzi na różna pytania związane z klubem i jego działalnością.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na spotkanie, oraz do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Otwieramy zapisy do klubu na czas trwania wystawy fotograficznej Iluzja do 1 kwietnia 2022.

vide → informacje o wystawie

Zapisy online. Z racji na nowe czasy - wprowadzamy możliwość zapisania się online z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Osoby pracujące z klubem wirtualnie będą miały dostęp do zasobów online, oraz będą mogły brać udział we wszystkich stacjonarnych i wirtualnych działaniach.

Zapisy via email. Należy wysłać zgłoszenie mailowe na adres info(at)skf.edu.pl o tytule 2022 SKF z informacją: Dlaczego chcesz przystąpić do Sopockiego Klubu Fotograficznego, oraz jakie są Twoje oczekiwania? Należy podać telefoniczny numer kontaktowy. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informacje zwrotną dotyczącą działania klubu i Twojego w nim udziału. Roczny koszt członkostwa wynosi 100zł na rok kalendarzowy 2022.

Dlaczego zapisać się do SKF?

Oto kilka powodów, dlaczego warto się do nas przyłączyć:

• Możliwość udziału w projektach fotograficznych. Czym są projekty? Są to produkcje fotograficzne o wybranej tematyce realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny. Po opracowaniu projektu jest on publikowany w różnych formach (wystawa, książka, wirtualna prezentacja, etc... ). Celem projektów jest tworzenie dorobku fotograficznego ich autorów. Wychodzimy z założenia, że wspólne działania niosą ze sobą możliwości jakich nie ma pojedynczy fotograf. Łączymy swoje pasje i wspólnie działamy tworząc. Przykłady projektów fotograficznych znajdują się na naszej stronie internetowej: skf.edu.pl

• Wewnętrzne darmowe kursy fotograficzne - znacznie tańsze i niektóre kursy są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu.

• Tańsze warsztaty fotograficzne - członkowie klubu płacą mniej za udział w warsztatach fotograficznych. Niektóre warsztaty są tylko dostępne dla członków klubu i informacje o nich nie są dostępne poza klubem.

• Możliwość udziału w wyjazdach i/lub wyprawach fotograficznych - wyjazdy fotograficzne są formą plenerów fotograficznych o zróżnicowanej tematyce. Niekiedy polegają na poszukiwaniu ciekawych miejsc fotograficznych, niekiedy na eksploracji miejsc mniej dostępnych (UrbEx), a niekiedy mają charakter edukacyjny. Wyprawy fotograficzne są trudniejsze pod kątem wymogów ogólnej kondycji psychofizycznej.

• Możliwość brania udziału i tworzenia wystaw fotograficznych - wystawy fotograficzne realizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny są tylko i wyłącznie dostępne dla członków klubu i osoby zaproszone do udziału przez organizatorów wystawy. Wystawy są najdostojniejszą formą publikacji fotografii jaka istnieje i ważnym elementem dorobku fotograficznego jej uczestników. Udział w wystawie to nie to samo co publikacja zdjęć w mediach socjalnych.

• Dostęp do materiałów edukacyjnych – są to poradniki fotograficzne o różnej tematyce. Dotyczą teorii fotografii, ogólnych porad związanych z wybraną niszą fotograficzną. Przewodniki dotyczące obróbki cyfrowej z wykonaniem krok po kroku różnych technik, oraz dodatki cyfrowe (presets), ułatwiające kreatywną produkcję fotograficzną.

• Zniżki na sprzęt fotograficzny - jako SKF posiadamy partnerów z branży fotograficznej. Niektórzy partnerzy udzielają członkom Sopockiego Klubu Fotograficznego rabatów na zakup sprzętu różnego typu. Naturalnie członkowie PTTK mają zniżki na szereg usług wynikających z samego członkostwa w PTTK (zobacz: http://pttk.pl/zycie/rabaty/ )

i najważniejszy punkt […] doborowe towarzystwo ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, spędzanie wspólnego czasu podczas realizacji projektów, na spotkaniach klubu, czy też integracyjnych. Praca w grupie z fajnymi ludźmi jest bezcennym elementem uczestniczenia w życiu klubu i wartością ponad możliwość jej oceny. Także serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Sopockiego Klubu Fotograficznego


[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Spotkanie organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot.Cel: Spotkanie informacyjne. Zapisy na 2022 rok.

Wymagania: Obecność. Otwarty umysł. Posiadanie podręcznego zestawu pomysłów.

Gdzie: Sopot.

Czas: 29 marca 2022.

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220329 SKF. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące spotkania.

Status: wolne miejsca#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography