Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Wielokrotna Ekspozycja • Technika Fotograficzna
Darmowe Warsztaty Fotograficzne • 20220323 • 1900 – 2100+/- • Sopot


Warsztaty fotograficzne związane z nauką wielokrotnej ekspozycji od podstaw przez różne ciekawe triki aż po zaawansowane elementy. Podczas zajęć nauczymy się tworzenia przenikających ekspozycji, oraz ich łączenia ze sobą w taki sposób by stworzyć na nowy ciekawy obraz. Zapraszamy na warsztaty fotograficzne.

Fotograficznie zajmiemy się fotografią architektury i fotografią czarno-białą jako kombinacją dwóch niszy. Dodatkowo popracujemy z filtrami do fotografii czarno-białej, techniką HDR i panoramą. W trakcie warsztatów poznasz tajniki łączenia tych technik, oraz otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące ich stosowania. Zapraszam wszystkich pasjonatów fotografii architektury na kolejne warsztaty.


[] Materiał edukacyjny • Technika Wielokrotnej Ekspozycji. Podręcznik fotograficzny zawierający szeroką wiedzę o tym, jak wykonać zdjęcia w technice wielokrotnej ekspozycji? Jak uzyskać ciekawy obraz? Jakie techniki stosować by ułatwić sobie pracę? Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi podczas warsztatów fotograficznych, a podręcznik pomoże Ci utrwalić wiedzę. Podręcznik zawiera dodatkowe porady dotyczące obróbki cyfrowej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii wielokrotnej ekspozycji.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 23 marca 2022.

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220323 MEX. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography