Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Czarno-Biała Architektura • Miejskie Krajobrazy
Warsztaty Fotograficzne • 20220226 • 1700 - 1900+/- • Gdynia


Warsztaty fotograficzne podczas, których wyszukamy ciekawej architektury i krajobrazów miejskich tworzących ciekawą impresję jako czarno-biały obraz. Pora roku jest względnie czarno-biała co pomaga wizualnie wyszukać róże obiekty i tematy fotograficzne. Przy okazji praktycznych zajęć popracujemy na przykładach które mają potencjał czarno-biały i które go nie maja, i z czego to wynika?

Fotograficznie zajmiemy się fotografią architektury i fotografią czarno-białą jako kombinacją dwóch niszy. Dodatkowo popracujemy z filtrami do fotografii czarno-białej, techniką HDR i panoramą. W trakcie warsztatów poznasz tajniki łączenia tych technik, oraz otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące ich stosowania. Zapraszam wszystkich pasjonatów fotografii architektury na kolejne warsztaty.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii architektury.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych kolorowe filtry fotograficzne do fotografii czarno-białej, dodatkowo zalecany filtr polaryzacyjny (CPL), dla fotografów o artystycznych tendencjach zalecany filtr IR.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 26 lutego 2022.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220226 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdynia #FotografiaArchitektury #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography