Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Wielokrotna Ekspozycja • Obróbka Cyfrowa I
Warsztaty Fotograficzne • 20220209 • 1900 - 2100+/- • Sopot


Wielokrotna ekspozycja powstaje jako przeplot obrazów za pomocą funkcji aparatu fotograficznego lub obróbki cyfrowej. Na zajęciach rozpoczniemy od podstawowej obróbki cyfrowej RAW zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym a następnie stworzymy kompozyt na bazie przeplotu obrazu.

Warsztaty Obróbka Cyfrowa I – dotyczą solidnych podstaw obróbki oraz wprowadzenie do pracy z przeplotem obrazu oraz maskowaniem.

Zajęcia przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów podczas, których będziemy doskonalić umiejętność obróbki cyfrowej.


[] Materiał edukacyjny dotyczący obróbki cyfrowej, oraz zestaw akcji do wstępnej produkcji zostanie przekazany uczestnikom warsztatów fotograficznych. Wielokrotna Ekspozycja • Obróbka Cyfrowa

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka obróbki cyfrowej stosowanej w wielokrotnej ekspozycji.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), przenośny komputer z zainstalowanym oprogramowaniem Photoshop lub Gimp. Znajomość obsługi wybranego programu na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 9 lutego 2022.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220209 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography