Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Wielokrotna Ekspozycja • Miasto
Warsztaty Fotograficzne • 20220205 • 1300 - 1500+/- • Gdańsk


Warsztaty fotograficzne związane z nauką wielokrotnej ekspozycji na przykładzie fotografii miejskiej. Podczas zajęć nauczymy się tworzenia przenikających ekspozycji, oraz ich łączenia z różnymi tematami od portret kontra portret przez wyraźne kształty po abstrakcje. Nauka od podstaw. Zapraszam na warsztaty fotograficzne.

Fotograficznie zajmiemy się ćwiczeniem percepcji i poszukiwaniem miejskich elementów, które nadają się do zrealizowania wizji w graficznej formie za pomocą techniki wielokrotnej ekspozycji. Dla osób które pracują z wielokrotną ekspozycją w post-produkcji stworzymy interesujące materiał kompozytowy na bazie miejskich elementów. Polecam zabrać statyw oraz filtry kolorowe i efektowe.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii wielokrotnej ekspozycji na przykładzie krajobrazu miejskiego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Zalecany statyw.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 5 lutego 2022.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220205 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdansk #Kaszuby #EtnografiaPolski #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography