Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Wejherowo • Zimowe Krajobrazy
Warsztaty Fotograficzne • 20220130 • 1600 - 1800+/- • Wejherowo


Warsztaty fotograficzne w Wejherowie w poszukiwaniu zimowych krajobrazów miejskich. Wejherowo kryje w sobie wiele ciekawych miejsc w sam raz na fotograficzne safari. Podczas warsztatów będziemy pracować z fotografią architektury miejskiej w złotej godzinie.

Fotograficznie zajmiemy się fotografią o długich ekspozycjach kiedy będzie taka potrzeba, oraz będziemy stosować filtry fotograficzne. Polecam zabrać statyw oraz filtry kolorowe i efektowe.


[] Materiał edukacyjny - uczestnikom zajęć zostanie przekazany materiał edukacyjny Zimowe Krajobrazy Miejskie.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Eksploracja regionu etnograficznego Kaszub.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Zalecany statyw, filtry polaryzacyjne, kolorowe oraz efektowe (gwiazdkowe i zmiękczające).

Gdzie: Wejherowo.

Czas: 30 stycznia 2022.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220130 Wejherowo. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Wejherowo #Kaszuby #EtnografiaPolski #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography