Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Portret • Wielokrotna Ekspozycja
Warsztaty Fotograficzne • 20220129 • 1500 - 1700+/- • Sopot


Warsztaty fotograficzne związane z nauką wielokrotnej ekspozycji na przykładzie fotografii portretowej. Podczas zajęć nauczymy się tworzenia przenikających ekspozycji oraz ich łączenia z różnymi tematami od portret kontra portret przez wyraźne kształty po abstrakcje. Nauka od podstaw. Zapraszam na warsztaty fotograficzne.


[] Materiał edukacyjny – Technika Wielokrotnej Ekspozycji. Podręcznik fotograficzny zawierający wiedzę jak wykonać zdjęcia w technice wielokrotnej ekspozycji? Jakie są dodatkowe techniki? Dodatkowe porady dotyczące obróbki cyfrowej. [materiał tylko dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego]

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii wielokrotnej ekspozycji na przykładzie portretu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do połączenia się z lampami studyjnymi, statyw.

Gdzie: Sopot.

Czas: 29 stycznia 2022.

Koszt: 150 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220129 MEX. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography