Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Żuławy Wiślane • Wyjazd Fotograficzny
Warsztaty Fotograficzne • 20220123 • 0900 - 1700+/- • Psie Pole


Wyjazd fotograficzny na Żuławy Wiślane w poszukiwaniu zimowych krajobrazów, oraz pozostałościach po kulturze menonickiej. Zapraszam do przygody i wyjazdu w ciekawe miejsce jakim są Żuławy i wspólnego okrywania ciekawych kadrów i zakątków mniej znanego regionu usianego niespodziankami.

Fotograficznie zajmiemy się fotografią krajobrazową i dokumentalny z dodatkowymi elementami jak reportaż, fotografia artystyczna pod kątem minimalizmu śniegowego :)


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Eksploracja krainy geograficznej Żuławy Wiślane.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Żuławy Wiślane.

Czas: 23 stycznia 2022.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220123 Żuławy. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#ZulawyWislane #Polska #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography