Warsztaty Fotograficzne • Studio PCF


Architektura Miejska • Ruch
Warsztaty Fotograficzne • 20220112 • 1900 - 2100+/- • Gdynia


Podczas warsztatów fotograficznych połączymy nieruchome elementy architektury z ruchomymi. Ćwiczenia rozpoczniemy na bazie architektury kolejowej a ruch zapewnią pociągi. Poszukamy kadrów, które dają ciekawe ujęcia a ruch będzie elementem uzupełniającym a nie głównym. W ten sposób poznasz ciekawą technikę fotografowania architektury miejskiej.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii miejskiej i pociągów. Dodatkowym autem jest nauka fotografowania z użyciem długiej ekspozycji.


[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.Cel: Nauka fotografii architektury miejskiej. Elementy zaawansowane.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych filtry fotograficzne: ND (szary), CPL (polaryzacyjny).

Gdzie: Gdynia.

Czas: 12 stycznia 2022.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20220112 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca#Gdynia #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography