logo

Photoshop dla Fotografów • Fotografia Uliczna

Warsztaty Fotograficzne • 20211215 • 1900 - 2100+/- • Sopot

Warsztaty fotograficzne dotyczące obróbki cyfrowej z użyciem Adobe Photoshop. Podczas zajęć zrobimy przegląd technik przydatnych w fotografii ulicznej a następnie skupimy się na 3 najważniejszych elementach: treść, siła przekazu i element artystyczny zdjęcia.

Celem warsztatów jest nauka prostych rozwiązań i jednocześnie postrzegania każdego zdjęcia w unikatowy sposób by nie powielać schematów a tworzyć świeże i kreatywne fotografie pełne blasku...

Dodatkowo kilka chwil poświęcimy na obróbkę cyfrową z użyciem Adobe Lightroom i użycie w/w technik w uproszczonej formie jaką daje LR.

Na warsztatach pracujemy na własnych zdjęciach (RAW i JPG) i mogą być z dowolnej niszy fotograficznej. Każdy uczestnik pracuje na własnym komputerze przenośnym.

Na warsztatach pracujemy na własnych zdjęciach (RAW i JPG) i mogą być z dowolnej niszy fotograficznej. Każdy uczestnik pracuje na własnym komputerze przenośnym.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka obróbki cyfrowej. Fotografia Uliczna.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny. Zainstalowane oprogramowanie Adobe Photoshop i/lub Lightroom dla chętnych.

Gdzie: Sopot.

Czas: 15 grudnia 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20211215 PSDF. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line