logo

Fotografia Uliczna • Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20211212 • 1800 - 2000+/- • Gdańsk

Podczas warsztatów fotograficznych urządzimy polowanie na uliczne kadry w Gdańsku. Celem zajęć jest poznanie technik fotograficznych, oraz taktyki pomocnej w fotografii ulicznej.

Fotografia uliczna jest specyficzną formą fotograficzną w której najbardziej istotnym elementem jest tak zwane fotograficzne oko pozwalające w gąszczu kadrów znaleźć ten najciekawszy, urzekający lub wyjątkowy... W trakcie warsztatów zrobimy dodatkową serię ćwiczeń szkolących "fotograficzne oko" i wyostrzających spostrzegawczość.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii ulicznej na dowolnym poziomie umiejętności. (#streetphotography).

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii ulicznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych filtry fotograficzne: CPL, zielony, czerwony, żółty.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 12 grudnia 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20211212 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line