logo

Światło • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20211121 • 1700 - 1900+/- • Sopot

Darmowe warsztaty fotograficzne realizowane w ramach wystawy fotograficznej Światło. Tematem warsztatów jest światło w fotografii. Jak powszechnie wiadomo światło odgrywa kluczową rolę w fotografii, a zrozumienie jego natury ułatwia pracę fotograficzna, oraz uzyskiwanie pożądanych efektów.

W programie warsztatów między innymi:

☉ Natura światła - jak działa światło, jakie ma parametry i jak z nich korzystać w fotografii... ☉ Podstawowe techniki - fotografowanie ze i pod światło, korekta oświetlenia... ☉ Praca z oświetleniem - triki i inne zabiegi ułatwiające osiągnąć ciekawe efekty...

Zajęcia przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów. Zajęcia będą dopasowane do poziomu uczestników. Można przygotować podręczny zestaw pytań fotograficznych dotyczących światła w fotografii.

Będzie okazja do zrobienia zdjęć można zabrać aparat fotograficzny. Fotografowanie będzie zależne od ilości osób biorących udział w warsztatach.

[] Materiał Edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów dotyczący roli światła w fotografii, oraz różnych technikach związanych z oświetleniem. Światło ☉ Technika Fotograficzna.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Światło - nauka techniki fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny (dla chętnych), znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 21 listopada 2021.

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20211121 Światło. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line