logo

Tatrzański Park Narodowy • Wyprawa Fotograficzna

Wyprawa Fotograficzna • 20210930 - 20211004 • Zakopane

Wyprawa fotograficzna do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Podczas wyprawy będziemy eksplorować ciekawe zakątki Tatr i okolicznych miejscowości. Naszą bazą będzie Zakopane z którego będziemy robić dzienne wycieczki górskimi szlakami z przerwą na regenerację i zwiedzanie okolicznych atrakcji. Dokładny plan wyjazdu zostanie przedstawiony uczestnikom wyprawy.

Spotkanie organizacyjne: obędzie się 27 września 2021 o godzinie 19:00. Na spotkaniu zostaną przedstawione główne i alternatywne trasy, oraz tematyka fotograficzna, włącznie z tym jak się przygotować do wyjazdu co zabrać i czego nie zabierać.

Fotograficznie nauczymy się fotografii krajobrazowej, oraz popracujemy z reportażem fotograficznym i elementami fotografii dokumentalnej. Dodatkowo będzie okazja do nauki techniki fotograficznej jak fotografia panoramiczna, HDR, DRI, długa ekspozycja, fotografia nocna i makro fotografia. Podczas całego wyjazdu można zadawać pytania i liczyć na asystę fotograficzną. W wolnym czasie dla chętnych zajęcia z obróbki cyfrowej i zarządzania biblioteką fotograficzną.

Co to jest wyprawa fotograficzna? Wyprawy od wyjazdów fotograficznym różnią się stopniem trudności. Kondycja fizyczna, umiejętności fotograficzne, oraz osprzęt fotograficzny na wyprawy jest różny od stosowanego przy wyjazdach fotograficznych. Także minimalne wymagania dla uczestników są różne. Na spotkaniu organizacyjnym dowiesz się jakie są konkretne wymogi dotyczącej wyprawy. Osoby niespełniające warunków wyprawy też mogą brać w niej udział na nieco innych warunkach. Więcej informacji na spotkaniu organizacyjnym.

Na konkretne pytania odpowiem na spotkaniu organizacyjnym oraz mailowo: warsztaty@studiopcf.com. Uczestnicy otrzymają dodatkowe informacje praktyczne przed wyprawą.

[] Spotkanie organizacyjne 27 września 2021 o godzinie 19:00 w Sopocie. Podczas spotkania ustalimy szczegóły wyjazdu, plan działań, oraz rozliczymy koszty. SKF rezerwuje bilety i noclegi. Ostateczna akceptacja udziału w wyjeździe fotograficznym odbywa się na spotkaniu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Wyjazdy odbywają się niezależnie od pogody i innych przeciwności zgodnie z ustalonym programem na spotkaniu organizacyjnym, chyba, że uczestnicy jednomyślnie zdecydują o zmianach, w przypadku braku jednomyślnej decyzji działamy zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Cel: Spędzenie czasu w naturze z nutką przygody, z aparatem w rękach. Fotografia krajobrazowa.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie, statyw, dla chętnych filtry fotograficzne. Poza fotograficzne wymagania: odpowiednie ubranie i obuwie, wyżywienie we własnym zakresie, wyposażenie dodatkowe... (np. materiał do czyszczenia obiektywu).

Gdzie: Zakopane.

Czas: 30 września - 4 października 2021.

Koszt: Koszt: 1100 zł (800 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego). Cena zawiera opłatę za przejazd Trójmiasto - Zakopane - Trójmiasto, noclegi, opłatę za warsztaty fotograficzne. Lokalny transport, wyżywienie, biletu wstępu i inne atrakcje we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210930 Tatry. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca#Tatry #TatrzanskiParkNarodowy #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze


line