logo

Portret Studyjny • Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20210926 • 1700 - 1900+/- • Sopot

Portretowe warsztaty fotografii studyjnej, podczas których zajmiemy się portretem piękna (Beauty Portrait) w kilku stylach. Zmiany podejścia do portretu wynikają z portretowanej osoby, czyli nie każdy ustawienie pasuje do danej osoby. Przedmiotem zajęć będzie między innymi dobranie przestrzeni, garderoby i oświetlania do danej osoby.

Zajęcia przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów. Zajęcia odbywają się w małych grupach dzięki czemu można pracować na bardziej indywidualnym poziomie z uczestnikami warsztatów.

[] Materiał Edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów dotyczący pracy z różnymi modelami i różnorodności działania w ograniczonych warunkach. Portret Studyjny o Portret Piękna.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka portretu studyjnego z zaawansowanymi elementami.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do podłączenia lamp studyjnych.

Gdzie: Sopot.

Czas: 26 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210926 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line