logo

Park Narodowy Bory Tucholskie • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210925 • 0700 - 1700+/- • Chojnice

Warsztaty fotograficzne w Parku Narodowym Bory Tucholskie, czyli dużo drzewek i kilka jezior w pięknych okolicznościach przyrody. W programie między innymi stanowisko rosiczki owadożernej i inne cenne gatunki roślin. Poza parkiem narodowym zwiedzimy co nieco Zaborski Park Krajobrazowy i jego atrakcyjne, a na zakończenie Chojnice. Stare i ciekawe miasto, kryjące w sobie równie ciekawe kadry fotograficzne jak i historie.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Elementy makro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Park Narodowy Bory Tucholskie.

Czas: 25 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego) Dodatkowy koszt za przejazd Trójmiasto - Chojnice - Trójmiasto i lokalne przejazdy.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210925 Chojnice. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Chojnice #ParkNarodowyBoryTucholskie #PNBT #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line