logo

Fotografia Miejska • Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20210922 • 1900 - 2100+/- • Gdańsk

Podczas warsztatów fotograficznych urządzimy polowanie na pocztówkowe kadry w centrum Gdańska. Zrobimy serię klasycznych ujęć a następnie przeniesiemy się w mniej pocztówkowe okolice gdzie poszukamy ciekawych kadrów, w ramach ćwiczenia percepcji fotograficznej.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii miejskiej i pocztówkowej. Dodatkowym autem jest nauka fotografowania pod kątem produkcji dla banków zdjęć (stock photography).

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Cel: Nauka fotografii pocztówkowej (stock photography).

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla chętnych filtry fotograficzne: CPL, niebieski, zielony...

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 22 września 2021.

Koszt: 50 zł (30zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210922 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line