logo

Portret Czarno-Biały • Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20210919 • 1700 - 1900+/- • Sopot

Warsztaty fotografii studyjnej, podczas których zajmiemy się portretem czarno-białym, oraz różnymi sposobami oświetlenia. Rozpoczniemy od prostych efektywnych rozwiązań, aż po dramatyczne oświetlenie i zabawę ze mocnym światłem i równie mocnym cieniem.

Warsztaty przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych fotografów gdzie będzie okazja do nauki efektów i pracy ze światłem.

[] Materiał Edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów dotyczący oświetlenia w czarno-białym portrecie.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka portretu studyjnego i oświetlenia.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do podłączenia lamp studyjnych.

Gdzie: Sopot.

Czas: 19 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210919 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line