logo

Lomografia • Obróbka Cyfrowa

Warsztaty Fotograficzne • 20210915 • 1900 - 2100+/- • Sopot

Warsztaty fotograficzne dotyczące obróbki cyfrowej zdjęć, podczas których będziemy tworzyć efekty analogowe. Efekty można uzyskać na różne sposoby. Niektóre metody są bardziej wymagające od innych i bez doświadczenia w obróbce cyfrowej trudno je osiągnąć - aby wyeliminować tę barierę zajmiemy się obróbką za pomocą intuicyjnego oprogramowania, które nie wymaga żadnej wiedzy a jedynie odrobinę chęci i zmysł artystyczny do ochrony Twoich fotografii przed przerostem formy nad treścią. Poza tym sama łatwizna.

Lomo - to producent aparatów Smena i Lomo popularnych kiedy nie było nic innego. Efekty obiektywów i niedoskonałości zostały z czasem podchwycone przez fotografów i wykorzystane jako artystyczna ekspresja fotograficzna na błonie fotograficznej i w cyfrowej symulacji. Lomo - grafia to połączenie słów lomo i grafika.

[] Materiał Edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów na temat obróbki cyfrowej symulującej fotograficzne procesy analogowe, oraz presetów do kreatywnej obróbki.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka kreatywnej obróbki cyfrowej. Efekty analogowe w obróbce cyfrowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), komputer przenośny. Oprogramowanie będzie dostępne na miejscu.

Gdzie: Sopot.

Czas: 15 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210915 Lomo. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Lomography #Lomo #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line