logo

Fotografia Studyjna • Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20210912 • 1700 - 1900+/- • Sopot

Warsztaty fotografii studyjnej rozpoczniemy od teorii studia, jak je urządzić, jakie rozwiązania są praktyczne? Następnie przejdziemy do różnic pomiędzy studiami portretowymi, produktowymi i mieszanymi, oraz jak je adaptować do swoich potrzeb. Następnie zajmiemy się foto-zabawą studyjną na bazie kreatywnych zadań fotograficznych.

Zajęcia przeznaczony dla osób, które chcą się zapoznać z fotografią studyjną, oraz zaawansowanymi technikami.

[] Materiał Edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów dotyczący podstaw pracy w studiu fotograficznym.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii studyjnej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 12 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210912 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line