logo

Kociewskie Miasta • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210911 • 0900 - 1700+/- • Tczew

Warsztaty fotograficzne w regionie etnograficznym Kociewie. Odwiedzimy Tczew i kilka innych miast kociewskich. Podczas zajęć będziemy fotografować krajobrazy miejskie i naturalne w poszukiwaniu elementów etnograficznych.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej i miejskiej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Tczew.

Czas: 11 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego) Dodatkowy koszt za przejazd Trójmiasto - Tczew - Trójmiasto i lokalne przejazdy.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210911 Tczew. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Kociewie #Tczew #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography


line