logo

Długa Ekspozycja • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20210908 • 1900 - 2030+/- • Rewa

Warsztaty fotograficzne podczas których będziemy pracować z długą ekspozycją na przykładzie wody. Tematem będzie Zatoka Gdańska i w zależności od wielkości fal będziemy tworzyć różne kompozycje z użyciem techniki fotograficznej zwanej długą ekspozycją. Zajęcia przeznaczone dla początkujących i zaawanasowanych fotografów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka techniki fotograficznej: długa ekspozycja.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Zalecane filtry fotograficzne (CPL, ND, IR).

Gdzie: Rewa.

Czas: 8 września 2021.

Koszt: 50 zł (30zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego • 0zł dla uczestników projektu Bałtyk)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210908 Rewa. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line