logo

Architektura Modernizmu • Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne • 20210905 • 1900 - 2100+/- • Gdynia

Warsztaty fotograficzne dotyczące architektury modernizmu. Rodzaj architektury, który jest dość trudny do z fotografowania z różnych powodów. Podczas warsztatów popracujemy z technikami, które pozwalają na wydobycie z bryły betonu atmosfery. Poza technikami fotograficznymi popracujemy nieco z percepcją niezbędną do znalezienia ciekawych kadrów. Naszą przygodę z Gdynią rozpoczniemy pod pomnikiem "psa".

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii architektury na przykładzie gdyńskiego modernizmu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 5 września 2021.

Koszt: 50 zł (30zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210905 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line