logo

Dolina Wisły • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210904 • 0700 - 1700+/- • Świecie

Warsztaty fotograficzne w malowniczej krainie dolnej Wisły. Odwiedzimy Świecie. Będziemy fotografować nadwiślańskie krajobrazy. Celem wyjazdu będzie fotograficzna eksploracja okolic Świecia a w szczególności unikatowych krajobrazów stworzonych przez Wisłę.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Świecie.

Czas: 4 września 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego) Dodatkowy koszt za przejazd Trójmiasto - Świecie - Trójmiasto i lokalne przejazdy. Wyżywienie i inne atrakcje :) we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210904 Świecie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#Swiecie #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography




line