logo

Olsztynek • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210814 • 0700 - 1700+/- • Olsztynek

Warsztaty fotograficzne dotyczące architektury ludowej na przykładzie jednego z najpiękniejszych skansenów w Polsce. Podczas zajęć zajmiemy się fotografia architektury z uwzględnieniem specyfiki etnograficznej różnych obiektów, oraz tworzeniem reportażu tematycznego. Tematy wybiorą uczestnicy we własnym zakresie. Po warsztatach omówimy prace i metodę pracy co przyda Ci się przy następnej realizacji.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii architektury, oraz tworzenia reportaży na bazie tematów nieożywionych.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Olsztynek.

Czas: 14 sierpnia 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF). → Dodatkowy koszt za przejazd Trójmiasto - Olsztynek - Trójmiasto. Bilet wstępu do skansenu. Wyżywienie i inne atrakcje :) we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210814 Olsztynek. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SopockiKlubFotograficzny #SKF #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line