logo

Noc Perseidów • Astro Fotografia

Warsztaty Fotograficzne • 20210812 • 2200 - 0000+/- • Rumia

Warsztaty fotograficzne połączone z podstawową nauka astro fotografii. Spotykamy się w noc Perseidów i polujemy na nocne krajobrazy. Zajęcia przeznaczone dla zaawansowanych fotografów jak i dla osób rozpoczynających swoją przygodę z astro fotografią.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się zależnie od pogody.

Cel: Cel: Nauka astro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie, aparat fotograficzny musi posiadać ISO 6400. Zalecany szerokokątny obiektyw 35/24mm i mniej, oraz obowiązkowy statyw.

Gdzie: Rumia.

Czas: 12 sierpnia 2021.

Koszt: Koszt: 50 zł (10 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210812 Astro. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#AstroFotografia #SopockiKlubFotograficzny #SKF #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line