logo

Góry Łosiowe • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210807 • 1300 - 2100+/- • Nadwiślański Park Krajobrazowy

Warsztaty fotograficzne połączone z eksploracją rezerwatów przyrody ze stepową roślinnością. Unikatowe na skalę Polski miejsca odwiedzimy z aparatem w poszukiwaniu pięknych zdjęć. Podczas warsztatów będziemy pracować z szeregiem technik stosowanych w fotografii krajobrazowej ze szczególnym uwzględnieniem makro fotografii w trudnych warunkach oświetleniowych.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej z elementami makro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Nadwiślański Park Krajobrazowy.

Czas: 7 sierpnia 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210807 Łoś. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#SopockiKlubFotograficzny #SKF #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #PTTK #Photography #PhotographyWorkshop #PhotographyEducation #CreativePhotography #UrbexPhotography
line