logo

Portret Biznesowy • Fotografia Studyjna

Warsztaty Fotograficzne • 20210630 • 1900 - 2100+/- • Sopot

Warsztaty fotograficzne związane z fotografią biznesową. Jest to produkt fotograficzny który w ostatnich latach zyskuje na popularności po tym jak środowisko biznesu zorientowało się że wygląd i prezencja pomaga w budowaniu marki firmy. Fotograficznie różnie z tym bywa i pomimo, że osoby chcą otrzymać zdjęcia "biznesowe" otrzymują zdjęcia portretowe. Czym jest portret biznesowy? Jak go zrobić? Jakie są techniki fotograficzne/oświetleniowe? Zapraszam na warsztaty fotograficzne.

[] Technika Fotograficzna - Portret Biznesowy uczestnikom warsztatów zostanie przekazany materiał edukacyjny. Zawiera także porady obróbki cyfrowej i presety pomocne w obróbce.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii portretowej na potrzeby biznesu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do połączenia się z lampami studyjnymi.

Gdzie: Sopot.

Czas: 30 czerwca 2021. Spotykamy się o godzinie 19:00 w Sopocie.

Koszt: 400 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210630 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaStudyjna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line