logo

Wielokrotna Ekspozycja • Fotografia Studyjna

Warsztaty Fotograficzne • 20210625 • 1900 - 2200+/- • Sopot

Warsztaty fotograficzne dotyczące wielokrotnej ekspozycji w studiu fotograficznym. Podczas zajęć popracujemy z kombinacją technik oświetlenia, oraz ekspozycji jako procesu tworzenia wielokrotnej ekspozycji. W następnym etapie zajmiemy się obróbką cyfrową wykonanych zdjęć, w tym tworzeniem wielokrotnej ekspozycji na bazie dwóch, lub więcej różnych obrazów.

[] Technika Fotograficzna • Wielokrotna Ekspozycja materiał edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów.

[] Photoshop dla Fotografów • Wielokrotna Ekspozycja materiał edukacyjny zostanie przekazany uczestnikom warsztatów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii wielokrotnej ekspozycji.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Gorąca stopka do połączenia się z lampami studyjnymi, statyw. Dodatkowo dla chętnych komputer przenośny, zainstalowane oprogramowanie Adobe Photoshop lub inne.

Gdzie: Sopot.

Czas: 25 czerwca 2021. Spotykamy się o godzinie 19:00 w Sopocie.

Koszt: 250 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210625 Studio. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaStudyjna #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line