logo

Wyspa Sobieszewska • Fotografia Ptaków

Warsztaty Fotograficzne • 20210522 • 0900 - 1500+/- • Sobieszewo

Ostoja mysikrólików, gąsek i innych myszołapów jest idealnym miejscem na fotografowanie ptaków w ich naturalnym otoczeniu. Wyspa Sobieszewska to unikatowy teren pod wieloma względami i korzystając z tego bogactwa popracujemy z fotografią tak aby oddać wyjątkowość tego miejsca.Warsztaty dotyczące fotografii ptaków, przeznaczone dla pasjonatów natury i mysikrólików.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii ptaków.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Polecany teleobiektyw.

Gdzie: Wyspa Sobieszewska.

Czas: 22 maja 2021.

Koszt: 100 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210522 Sobieszewo. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaPtaków #BirdPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line