logo

Stylizowany Portret • Plener Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20210425 • 0800 - 1100+/- • Gdynia

Plener portretowy przy użyciu światła zastanego i oświetlenia studyjnego. W ramach warsztatów popracujemy nad atmosferą zdjęcia i połączeniem wszystkich elementów od ekspresji przez kompozycję po rodzaj oświetlenia.

Celem będzie stworzenie przemyślanej stylizowanej fotografii łączącej w sobie spójnie elementy. Właśnie ta spójność decyduje o harmonii zdjęcia i sile przekazu. Kreatywne zajęcia dla kreatywnych fotografów. Zapraszam serdecznie na warsztaty.

[] Materiał edukacyjny Fotografia Portretowa w Plenerze • zestaw kluczowych porad fotograficznych oraz inspiracje dotyczące obróbki cyfrowej

[] Dodatki Cyfrowe [presets] • zestaw dodatków do obróbki cyfrowej do programów Adobe i NIK.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.edu.pl. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii portretowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 25 kwietnia 2021.

Koszt: 200 zł (50zł dla członków SKF).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20210425 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów fotograficznych.

Status: wolne miejsca

#FotografiaPortretowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #Urbex
line